Sprawozdanie z Dnia Dziecka zorganizowanego 30.05.2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rzewniu.

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzewniu wraz z Publiczną Szkołą Podstawową przy wsparciu finansowym Gminnej Komisji do spraw rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała uroczystość poświęconą Dniu Dziecka.
Dnia 30.05.2018r. o godzinie 900 w odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka dla uczniów Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkolaków.
Zajęcia rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczniów przez Panią Dyrektor Małgorzatę Ayoush, a następnie przedstawienia harmonogramu dnia.
Teatr FORMA z Białegostoku zapewnił mnóstwo atrakcji, były to : malowanie twarzy, pokaz balonów i baniek mydlanych, gry i zabawy, tańce. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia postaci Mai i Gucia.
Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, zarówno starszych jak i młodszych. Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach.

WordPress › Błąd